Мотоцикли KOVI в ендуро школі MOTOBUZZ

photo_2021-06-24_15-20-13

Motobuzz

Всім привіт! Цю статтю в нашому блозі, хочу присвятити партнерам нашого дилерського центру, прекрасній мотошколі «Motobuzzz» . Багато наших друзів і клієнти тренується разом з нами, в крутого тренера Наташі Зайченко. Завдяки тісній співпраці, ми не тільки поліпшуємо техніку їзди, отримуємо нові вміння, а й ще тестуємо наші ендуро мотоцикли Kovi в бойових умовах! 

 

 

 

У Школі Motobuzzz вже «працює» Kovi Advance на колесах 19/16 і обсягом двигуна 250 кубиків, який чудово себе зарекомендував, як мотоцикл для райдерів початківців , та людей з ростом нижче 175см.

 

Замовити мотоцикл на прокат, разом з послугами тренера можна за посиланням https://motobuzzz.com/motobike-rentТа радий повідомити, що найближчим часом школа поповниться й іншими моделями бренду Kovi !!! Чому варто взяти уроки початківцям райдерам?
По-перше, це дозволить мінімізувати ризик отримання травм.
По-друге, прогрес в точності управління ендуро мотоциклом, буде в рази швидше, ніж при самостійному навчанні.
По-третє, при не правильній техніці, і завчених помилках, перевчитися буде складніше.
Четверте, якщо ви не визначилися, чи цікавий вам, прекрасний світ дьортбайків, ендуро і мотокросу, подорожей та рейдів по бездоріжжю — оренда з пробним заняттям, допоможуть вам зробити вибір.
Чому варто взяти уроки досвідченим гонщикам?
По-перше, через мотивації, адже тільки під наглядом досвідченого тренера, буде подальший прогрес і вихід з-зони комфорту
По-друге, це допоможе швидко повернутися в форму після травм, або перерв в заняттях, що заощадить дорогоцінний час, при підготовці до змагань. Крім навчання і прокату, Offrad школа Motobuzzz може похвалитися організацією виїзних турів на ендуро мотоциклах 

 

Так само хочу висловити подяку від команди Kovi Kiev. За доставку мотоциклів, як нашим клієнтам, так і доставку ендуро на змагання!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    Main Menu